15.3.2023

SLAVNOSTNÍ POŽEHNÁNÍ KOMUNITNÍHO CENTRA U KOSTELA SV. ANNY V NEDĚLI 26. 3. 2023

Milí farníci a přátelé.

V neděli 26. 3. 2023 od 15.00 požehná nově vybudované Komunitní centrum vedle kostela sv. Anny v ul. Tovačovského arcibiskup pražský a primas český Mons. Jan Graubner. Všechny vás srdečně zvu na tuto radostnou událost a zároveň tím chci poděkovat všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na rekonstrukci prostor ve kterým Komun. centrum vzniklo. Po požehnání Kom. centra bude následovat prohlídka s prezentací o finanční situaci celého projektu a následně  i prezentace o průběhu vybudování centra. Zároveň bude možné i neformální setkání s p. arcibiskupem Janem. Pro všechny bude zajištěno lahodné občerstvení. Všechny vás ještě jednou velice srdečně zvu a těším se na setkání. P. Vít Uher, farář