P. Vít se prostřednictvím tohoto videa obrací na všechny farníky a přátele farnosti, aby se s nimi rozloučil a zároveň poděkoval za společně prožitá léta, podporu, spolupráci i modlitby.
Srdečně zveme také na společné rozloučení s P. Vítem, které se uskuteční v neděli 17. května 2026 od 14:30 v Gymnáziu Sladkovského.
Níže můžete zhlédnout video s osobním poděkováním a rozloučením P. Víta.