Zpět na články
Články a novinky

Rozloučení s P. Vítem Uherem

Po více než deseti letech služby ve farnosti čeká P. Víta Uhra nová etapa jeho kněžského působení. Otec arcibiskup jej požádal, aby se ujal nové mise na Svaté Hoře v Příbrami. P. Vít natočil na rozloučenou video, které naleznete dále v článku.

P. Vít se prostřednictvím tohoto videa obrací na všechny farníky a přátele farnosti, aby se s nimi rozloučil a zároveň poděkoval za společně prožitá léta, podporu, spolupráci i modlitby.

Srdečně zveme také na společné rozloučení s P. Vítem, které se uskuteční v neděli 17. května 2026 od 14:30 v Gymnáziu Sladkovského.

Níže můžete zhlédnout video s osobním poděkováním a rozloučením P. Víta.